Baroni Beşiktaş'a gidiyor!

Fenerbahçe ile sözleşmesinin resmen feshedildiği Baroni'nin yeni adresinin Beşiktaş olduğu ve Bilic'in de bu transfere sıcak baktığı belirtildi.

Baroni Beşiktaş'a gidiyor!

Şampiyonlar Ligi'nden hak etmediği şekilde elenen Beşiktaş yönetimi, Arsenal yenilgisini unutturmak için harekete geçti. Devler Ligi üzüntüsünü taraftara unutturmak ve UEFA Avrupa Ligi'ndeki mücadeleye güçlü bir kadroyla girme planlarını yapan siyah-beyazlıların, F.Bahçe ile karşılıklı sözleşmesini fesheden Cristian Baroni ile görüştüğü öne sürüldü. Orta sahada atakları yönlendirecek bir isim arayan yönetim, Cristian ile dün sözleşmesinin feshedilesinin ardından temasa geçti. Bonservisi elinde olduğu için para ödemeyecekleri Brezilyalı ile bir görüşme yapıp bu transfer için ne düşündüğünü sordular.

Bilic de transfere "olur" verdi


Fenerbahçe ile 'yabancı kontenjanı' nedeniyle bağlarını kopartan Cristian'ın "Ailemle İstanbul'da mutluyuz. F.Bahçe ile yollarımız ayrıldı ama İstanbul'da kalmak isterim. Anlaşma olursa neden olmasın" dediği belirtildi. Yöneticilerin ise İngiltere'den dönen Slaven Bilic ile görüşüp sambacı için 'olur' aldıkları belirtildi. Diğer alternatifleri de değerlendirecek olan Beşiktaş'ın, Cristian ile her an sözleşme imzalayabileceği de vurgulandı.

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2014, 09:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327