Basamak Taksi Kırklareli’de Yola Çikiyor

Kırklareli İl Özel İdaresi ve Kırklareli Engelliler Yaşam Derneği ortaklığında gerçekleştirilen ’Basamak Taksi Yollarda’ projesi hayata geçiyor.’Basamak Taksi Yollarda’ projesiyle engellilerin kullanımı için alınan aracın tanıtımının...

Basamak Taksi Kırklareli’de Yola Çikiyor
Kırklareli İl Özel İdaresi ve Kırklareli Engelliler Yaşam Derneği ortaklığında gerçekleştirilen ’Basamak Taksi Yollarda’ projesi hayata geçiyor.
’Basamak Taksi Yollarda’ projesiyle engellilerin kullanımı için alınan aracın tanıtımının da yapıldığı toplantıya Kırklareli Valisi Esengül Civelek, Kırklareli İl Genel Meclis Başkanı Cavit Çağlayan, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Kırklareli İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ziya Eser, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş, il protokolü, Kırklarelililer ve basın mensupları katıldı.
Trakya Kalkınma Ajansı’nın 127 bin 220,80 TL’lik destek verdiği, engelli vatandaşların fiziksel koşullarına uygun aracın satın alındığı projeyle, engelli vatandaşlar ve onlara bakmakla yükümlü ailelerinin sosyalleşmelerine katkı sağlanması amaçlanıyor. Proje kapsamında alınan araçla engelli vatandaşların sağlık hizmetlerinden de yararlanabileceği kaydedildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327