Başkan Aydın, Hayat Ağacı Görevlileriyle Yemekte Buluştu

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, Hayat Ağacı görevlileriyle yemekte buluştu.Programda konuşan Belediye Başkanı Sami Aydın, yoksul insanın partisi, inancı ve mezhebinin sorulmadan, ihtiyaç sahibi ise yardım edilmesi gerektiğini belirterek,...

Başkan Aydın, Hayat Ağacı Görevlileriyle Yemekte Buluştu
Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, Hayat Ağacı görevlileriyle yemekte buluştu.
Programda konuşan Belediye Başkanı Sami Aydın, yoksul insanın partisi, inancı ve mezhebinin sorulmadan, ihtiyaç sahibi ise yardım edilmesi gerektiğini belirterek, “Kim olursa olsun, ister bana yakın olsun, ister başkan yardımcımıza veya herhangi birinize kesinlikle istismara göz yumamayız. Allah bunun hesabını bizden sorar” dedi.
Sivas Gıda Bankası’nın, sadece Türkiye’de değil, dünyadaki en iyi sosyal yardım modeli olduğunu ifade eden Başkan Aydın, Ramazan ve Kurban Bayramlarında Sivas halkının bu projeye olan güvenini görmüş olmaktan dolayı memnuniyetini dile getirdi.
Bu desteğin, sorumluluklarını artırdığını kaydeden Aydın, “Bu inanç ve güven; hepinizin gayretini, çabasını ve samimiyetini ortaya koyuyor. Bu sebeple her birinize teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327