Başkan Azizoğlu, Herkesi Altın At Kış Şölenine Davet Etti

Çıldır Belediye Başkanı Kemal Yakup Azizoğlu bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Çıldır Altın At Uluslararası Kış Şölenine herkesi davet etti.Buzla kaplı Çıldır Gölü üzerinden iki yıldır düzenlenen Çıldır Altın At Uluslararası...

Başkan Azizoğlu, Herkesi Altın At Kış Şölenine Davet Etti
Çıldır Belediye Başkanı Kemal Yakup Azizoğlu bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Çıldır Altın At Uluslararası Kış Şölenine herkesi davet etti.
Buzla kaplı Çıldır Gölü üzerinden iki yıldır düzenlenen Çıldır Altın At Uluslararası Kış Şöleni 7 Şubat Cumartesi günü Çıldır Gölü üzerinde Çıldır Meslek Yüksek Okulu Sosyal Tesislerinin bulunduğu mevkide yapılacak. Üçüncüsü düzenlenecek olan Çıldır Altın At Uluslararası Kış Şölenine tüm kesimden herkesi davet eden Çıldır Belediye Başkanı Kemal Yakup Azizoğlu “Bu yıl üçüncüsünü gerçekleştireceğimiz Çıldır Altın At Uluslararası Kış Şölenini en görkemli şekilde icra etmek istiyoruz. Amacımız ilçemizin ve yöremizin en önemli turistik kaynağı olan Çıldır Gölümüzü en iyi şekilde tanıtmak. Türkiye de donmuş göl üzerinde festival yapılan tek göle sahibiz. Çıldır Belediyesi olarak bu yıl olmasa bile bundan sonraki yıllarda üzeri buzla kaplı Çıldır Gölümüzde yapacağımız Çıldır Altın At Uluslararası Kış Şölenini daha geniş kapsamlı yapmayı planlıyoruz. Tek gayemiz ilçemizin ve yöremizin olmazsa olmazı olan Çıldır Gölümüzü imara açmak ve Gölümüzü kış turizmine kazandırmak. 7 Şubat 2013 Cumartesi günü buzla kaplı Çıldır Gölü üzerinde üçüncüsünü yapacağımız Çıldır Altın At Uluslararası Kış Şölenine tüm herkesi davet ediyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327