Başkan Badem’den Yardım İstediler

Ödemiş’te ilköğretim Haftası nedeniyle Hatipoğlu Mustafa Erdem ortaokulu öğrencileri, Belediye Başkanı A.Mahmut Badem’i ziyaret etti.Okul Müdürü Sebahittin Azeroğlu ile birlikte gelen 7. sınıf öğrencilerinden Bilgenur Asmaoğlu, Yahya...

Başkan Badem’den Yardım İstediler
Ödemiş’te ilköğretim Haftası nedeniyle Hatipoğlu Mustafa Erdem ortaokulu öğrencileri, Belediye Başkanı A.Mahmut Badem’i ziyaret etti.
Okul Müdürü Sebahittin Azeroğlu ile birlikte gelen 7. sınıf öğrencilerinden Bilgenur Asmaoğlu, Yahya Vuruşan ve Erol Eyigör başkan Mahmut Badem’e bir buket çiçek takdim etti. Tüm öğretmenlerin ve öğrencilerin yeni eğitim öğretim dönemini kutlayan Başkan Mahmut Badem, başarı dileklerinde bulundu.
Sohbet şeklinde geçen ziyarette öğrenciler, Başkan’a taleplerini dile getirdi. Okullarının bulunduğu bölgede Menderes Caddesi’ndeki trafik yoğunluğu nedeniyle sinyalizasyon sistemi ve levhalandırma çalışmaların yapılması konusunu gündeme getiren öğrenciler, okul bahçesine de sabit bir tribünün kurulmasını istediler.
Başkan Mahut Badem; “Hizmet alanı genişleyen kentimizdeki tüm okullardan gelen talepleri değerlendiriyor ve belediye olanakları çerçevesinde de yerine getirmeye çalışıyoruz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327