BAŞKAN BAŞSOY’DAN HAMZA ÇAKIR’A DESTEK

Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy ilik nakli yapılacak olan üç yaşındaki Hamza Çakır yararına düzenlenen kermesi ziyaret etti.Vali Recep Yazıcıoğlu Caddesi üzerinde düzenlenen kermese katkı sağlamak amacı ile katılan Başkan...

BAŞKAN BAŞSOY’DAN HAMZA ÇAKIR’A DESTEK
Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy ilik nakli yapılacak olan üç yaşındaki Hamza Çakır yararına düzenlenen kermesi ziyaret etti.
Vali Recep Yazıcıoğlu Caddesi üzerinde düzenlenen kermese katkı sağlamak amacı ile katılan Başkan Başsoy ziyaretinde şu görüşlerde bulundu; “Toplumsal dayanışmanın güzel bir örneğini yaşıyoruz. Çocuğumuzun ailesi ve arkadaşları tarafından düzenlenen kermese bizlerde katkı sağlamak, destek olmak üzere burada buluyoruz. Bu ay içerisinde Ege Üniversitesinde tedavi olacak olan çocuğumuza Allahtan şifa diliyorum. Bu ziyaret esnasında çok duygulandım. Toplumumuzun yardımlaşma duygusu çok iyi durumda. Yavrumuzun ailesi, arkadaşları, yakınları, komşular, okul çevresi velhasıl herkes el ele vermiş bu kermesi tertip etmiş. Erzincanlıların bu girişimi karşılıksız bırakmadığını belirten Başsoy Kermesin Erzincanlıların ziyaretini beklediğini belirtti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327