Başkan Çelik, Başsavcı Kavak’ı Ağırladı

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Manisa Cumhuriyet Başsavcısı Durdu Kavak’ı makamında ağırladı. Başkan Çelik’in Şehzadeler ilçesi için güzel hizmetler yapacağına inandığını belirten Kavak, görevinde başarılar diledi.Manisa...

Başkan Çelik, Başsavcı Kavak’ı Ağırladı
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Manisa Cumhuriyet Başsavcısı Durdu Kavak’ı makamında ağırladı. Başkan Çelik’in Şehzadeler ilçesi için güzel hizmetler yapacağına inandığını belirten Kavak, görevinde başarılar diledi.
Manisa Cumhuriyet Başsavcısı Durdu Kavak, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’e nezaket ziyaretinde bulundu. Başkan Çelik’e yeni hizmet binasında başarılar dileyen Kavak, “Başkanımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak için geldik. Başkanımız sözü sohbeti dinlenilebilen, pozitif elektriği olan, enerjisi olan bir insan. Biz de onunla beraber olmayı seviyoruz. Başkanım daha önce bizi ziyarete gelmişti, biz de iade-i ziyarette bulunuyoruz. Yeni hizmet binaları hayırlı olsun, Manisalılara güzel hizmetlere vesile olsun inşallah” diye konuştu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Çelik ise, “Çok değer verdiğimiz Cumhuriyet Başsavcımız Durdu Kavak’ı, belediyemizde ağırlamak bizim için bir onurdur. Kendisinin bilgi ve birikimlerinden her zaman istifade etmeye çalışıyoruz. Bizimle ne kadar çok vakit geçirirse, o kadar çok mutlu oluyoruz ki, neticede uzun yıllara dayanan devlet tecrübesi, hukuk birikimi var. İşlemlerin, işleyişlerin hakkaniyete uygun olması önemli. Bu bağlamda da kendisinden sık sık istifade ediyoruz. Belediyemizi ziyaret ettiği için çok teşekkür ediyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327