Başkan Çelik, İl Kültür Ve Turizm Müdürünü Ziyaret Etti

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Sudak’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Çelik, “Manisa’nın kültür hayatı için çok büyük bir kazanım olmuştur. İnanıyorum ki daha önce...

Başkan Çelik, İl Kültür Ve Turizm Müdürünü Ziyaret Etti
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Sudak’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Çelik, “Manisa’nın kültür hayatı için çok büyük bir kazanım olmuştur. İnanıyorum ki daha önce olduğu görevlerde gösterdiği üstün başarıları, Manisa il kültür ve turizm müdürlüğünde de gösterecektir” dedi.
Manisa İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Sudak, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’i makamında ağırladı. Sudak’a yeni görevinde başarılar dileyen Başkan Çelik, Manisa için büyük bir kazanım olduğunu söyledi. Turizmin Şehzadeler için önemli olduğunu ifade eden Başkan Çelik, “İbrahim Sudak kardeşimizi uzun yıllardır tanıyorum. Çok sevdiğimiz, değer verdiğimiz bir arkadaşımız. Sanatçı kimliği ve albümleri var, çok güzel şiir okur. Manisa’nın kültür hayatı için çok büyük bir kazanım olmuştur. İnanıyorum ki daha önce olduğu görevlerde gösterdiği büyük başarıları, Manisa il kültür ve turizm müdürlüğünde de gösterecektir. Şüphesiz ki turizm Şehzadeler için önemli. Çünkü çok ciddi tarihi eserlerimiz bulunmaktadır. Şehzadeler Belediyesi olarak bir çok çalışmayı birlikte yapabileceğimize inanıyorum. Bu süreç içerisinde inşallah elbirliği ile çalışacağız. Güzel insanlarımıza, şehrimize ve ülkemize hep birlikte hizmet etmiş olacağız. Kendisini tebrik ediyorum, üstün başarılar ve muvaffakiyetler getirmesini temenni ediyorum. Biz İbrahim Sudak kardeşimizin her zaman yanındayız” dedi. İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Sudak ise, “Bugün müdürlüğümüz için önemli bir gün. Çünkü evvelden beri bildiğimiz, kendimize örnek aldığımız ağabeyim, kıymetli belediye başkanımız Ömer Faruk Çelik’i misafir etmenin mutluluğunu yaşıyorum. Manisa çok önemli bir yer. Bunun içerisinde Şehzadeler’in de ayrı bir önemi var. Kendisinin desteği ile inşallah güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum. Bu anlamda ziyaretinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327