Başkan Çelik: "kayseri’ye Yakışır İşler Yapıyoruz"

Kocasinan Belediye Başkanı Mustafa Çelik, kurban ibadetinin Müslümanlara yaraşır bir şekilde yapılmasına yönelik hizmetlerinden dolayı aldıkları olumlu geri dönüşlerin geleceğe yönelik hizmetler için enerji kaynağı oluşturduğunu söyledi.Kocasinan...

Başkan Çelik:
Kocasinan Belediye Başkanı Mustafa Çelik, kurban ibadetinin Müslümanlara yaraşır bir şekilde yapılmasına yönelik hizmetlerinden dolayı aldıkları olumlu geri dönüşlerin geleceğe yönelik hizmetler için enerji kaynağı oluşturduğunu söyledi.
Kocasinan Ziraat Odası Başkanı Abdulkadir Güneş ve Yönetim Kurulu üyelerini makamında kabul eden Başkan Çelik, Kocasinan’a en iyi hizmeti verebilmenin gayreti içerisinde olduklarını belirterek, “Bu anlamda Oymaağaç Mevkii’nde yaptığımız kurban satış alanı ve mobil kesim üniteleri örnek bir çalışma niteliğinde oldu. Bayram boyunca Kayserimiz için olağanüstü tedbirler aldık. Şimdiye kadar Kayseri’mizde yapılmamış çalışmaları ortaya koyduk. Müslümanlara yakışır tesisler hazırlamayı kendimize görev bildik, bunu da başarıyla gerçekleştirdik” dedi.
Başkan Mustafa Çelik sözlerine şöyle devam etti, ”Bazı kimselerin kurbanı vahşet gibi gösterip olumsuz sözlerini engellemek istiyorsak, belediyeler olarak alternatif çözümler üreterek kurban ibadetinin Müslümana yakışır bir şekilde nasıl olması gerektiğini ortaya koymamız ve bu tür eleştirilere karşı da net söylemlerimizin olması lazım. Bununla birlikte uygun alternatifler bularak sorunu çözmemiz gerekiyor. Yapmış olduğumuz çalışmalar da bütün kamuoyundan olumlu dönüşler aldı.”
Olumlu geri dönüşlerin geleceğe yönelik çalışmalar için kendilerini motive ettiğini ve enerji verdiğinin altını çizen Başkan Çelik, sözlerini şöyle tamamladı; “ Önümüzdeki yıllarda bu organizasyonun çok daha gelişmişini halkımızın hizmetine sunmayı hedefliyoruz. Çünkü Kocasinan bu hizmeti fazlasıyla hak ediyor. Bütün kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşları Kayseri’nin menfaatleri noktasında ortak paydada buluşuyor. Hizmetin hangi kurumdan geldiğine bakmaksızın bütün kurumlarla koordineli olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yaşanan bu uyum da Kayseri’yi diğer ilerden farklı kılıyor.”
Kocasinan Ziraat Odası Başkanı Abdulkadir Güneş ise konuşmasında yaptığı hizmetlerden dolayı övgüyle bahsettiği Başkan Çelik’e teşekkür ederek, ”Özellikle Kurban Bayramı’nda sunulan hizmet örnek teşkil etmesi bakımından takdire şayandı. Çok şükür kazasız belasız bir bayram atlattık. Kayseri’de daha önce hiç görmediğimiz bir hizmeti görmüş olduk. Arefe gününden başlayıp bayramın son gününe kadar kurban satış yerlerinde, belediyemizin kurban satışı yapan esnaf ve vatandaşlarımıza yönelik çok güzel hizmetleri oldu. Bundan dolayı teşekkür ederiz. Mahallelerimizde bayram olmasına karşın temizlik hizmetleri aksamadan devam etti. Hizmetlerinizin devamını bekliyoruz” şeklinde görüşlerini dile getirdi.
Ziyaret sonrası Kocasinan Ziraat Odası Başkan ve Yönetim Kurulu Başkan Çelik’le birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Başkan Çelik de misafirlerine lokum, defter, kalem, tişört, şapka, rozet, anahtarlık gibi hediyelerden oluşan bir paket hediye etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327