Başkan Çelik’ten Güvercin Severlere Destek

Profesyonel Posta Güvercini Uçuranlar Derneği yeni dernek binasına kavuştu. Geçtiğimiz akşam yapılan yeni dernek binasının açılışına Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Songüler ve AK Parti...

Başkan Çelik’ten Güvercin Severlere Destek
Profesyonel Posta Güvercini Uçuranlar Derneği yeni dernek binasına kavuştu. Geçtiğimiz akşam yapılan yeni dernek binasının açılışına Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Songüler ve AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç katıldı.
Geçtiğimiz akşam Profesyonel Posta Güvercini Uçuranlar Derneğinin ziraat odası yanında açılan yeni binasının açılış kurdelesini Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik kesti. Profesyonel Posta Güvercini Uçuranlar Derneği Başkanı Abdül Yay, Şehzadeler Belediyesinden her konuda destek gördüklerini ifade etti. Dernek Başkanı Yay, “Öncelikle bu yeni dernek binamızın açılışında bizleri yalnız bırakmayarak aramıza katılan değerli Şehzadeler Belediye Başkanımız Ömer Faruk Çelik ve değerli ilçe Başkanım ve kardeşim Ahmet Tonguç’a çok teşekkür ediyorum. Yaptığımız yarışlarda ve dernek binamızın açılışına destek verdikleri için kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.
Güvercin severler ile sık sık bir araya geldiklerini ve sıkıntıları paylaştıklarını ifade eden AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç “30 Mart yerel seçimleri süresince sürekli hasbihal ettiğimiz ve sık sık ziyaret ettiğimiz, Profesyonel Posta Güvercini Uçuranlar Derneği üyelerine bu akşam bizleri böylesine güzel bir ortamda karşıladıkları için çok teşekkür ediyorum. Bu yeni açılan dernek binasının güvercin sever kardeşlerimize hayırlar getirmesini diliyorum. Kuşçu kardeşlerimizin en büyük duasında dedikleri gibi ‘Yolda Kuşumuz Kalmasın’ diyoruz. Bu güne kadar olduğu gibi bu günden sonra da sizlerin yanınızda olacağız” dedi.
Şehzadeler Belediyesi olarak imkan ve yasalar çerçevesinde güvercin severlere destek vermeye devam edeceklerini ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik “Öncelikle bu akşam burada sizlerle bir kez daha bir arada olmaktan mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum. Profesyonel Posta Güvercini Uçuranlar Derneği’nin ne iş yaptığını çok iyi bilen birisiyim. Burası boş olan aylak olan insanların vakit geçirdikleri bir yer değil. Biliyorum ki belli zamanlarda sizler turnuvalara katılıyorsunuz. Bu turnuvalarda Şehzadeleri, Manisa’yı temsil ediyorsunuz. Hepimizin bildiği gibi o katıldığınız turnuvalarda kuplar, madalyalar alıyorsunuz, bir spor dalı ile ilgileniyorsunuz. Şunu bilmenizi isterim ki bizde Şehzadeler Belediyesi olarak sizlerle birlikteyiz. Sizlerin almış olduğu başarılardan gurur duyuyoruz. Yasaların bizlere vermiş olduğu imkânlar çerçevesinde de sizlere destek olmaya devam edeceğiz. Bu yeni dernek binamız tüm üyelerimiz için hayırlısı olsun. Yapılacak olan yeni yarışmalarda sizlerden daha büyük zaferler bekliyoruz. Bu noktada Şehzadeler Belediyesi olarak desteklerimiz artarak devam edecektir” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327