Başkan Çerçi Çocuklari Sevindirdi

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, 50. Yıl Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Çerçi, mahalle sakinlerinin sorunlarını dinledi, çocuklara ise okul klasörü hediye ederek sevindirdi.Mahalle muhtarlığı önünde gerçekleşen...

Başkan Çerçi Çocuklari Sevindirdi
Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, 50. Yıl Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Çerçi, mahalle sakinlerinin sorunlarını dinledi, çocuklara ise okul klasörü hediye ederek sevindirdi.
Mahalle muhtarlığı önünde gerçekleşen ekinliğe, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’nin yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Ramis Şiyak, AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Engin Yüksel ve bazı mahalle muhtarları katıldı. Lokma ikramının da yapıldığı etkinlikte, duaların okunmasının ardından Mehmet Çerçi, vatandaşlara aşure dağıttı. Etkinlikte vatandaşlarla sohbet eden Çerçi, mahalle sakinlerinin sorunlarını dinledi. Çerçi çocukları ise, okul klasörü hediye ederek sevindirdi. 50. Yıl Mahalle Muhtarı Erol Akar, Mehmet Çerçi’nin bugüne kadar yaşanmayan güzel şeyleri yaşattığını ifade ederek "Belediye Başkanı Sayın Dr. Mehmet Çerçi’ye muhtarlar adına teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyoruz. Bütün mahallerde hayırlarından dolayı Cabbar Kara’ya da teşekkür ediyorum" dedi. Her mahallede sık sık gerçekleştirilen etkinliklerle vatandaşlar ile bir araya geldiklerini belirten Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, "Belediye olarak çok iyi işler yapıyoruz. Bu süreçte vatandaşlarımızın da sorunlarını dinliyor, sıkıntıların çözümü noktasında elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Yunusemre ilçesinde hiçbir mahalle ayrımı yapmadan hizmet edeceğiz" diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327