Başkan Doğan, Köylülere Teşekkür Etti

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, gerçekleştirdiği köy gezilerine Gedikli ve Zeytinburnu köyleri ile devam etti.İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, köy gezilerine Gedikli ve Zeytinburnu ile devam etti. Başkan Doğan, ziyaretler...

Başkan Doğan, Köylülere Teşekkür Etti
İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, gerçekleştirdiği köy gezilerine Gedikli ve Zeytinburnu köyleri ile devam etti.
İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, köy gezilerine Gedikli ve Zeytinburnu ile devam etti. Başkan Doğan, ziyaretler sırasında Cumhurbaşkanlığı seçimindeki tercihlerinden dolayı köylülere teşekkür etti. İzmit Belediye Başkanı Doğan, geçtiğimiz Pazar günü yapılan seçimde köylerde yaşayanların kadirşinaslık örneği göstererek ezici çoğunlukta Recep Tayyip Erdoğan’a destek verdiklerini belirterek, “Köylerimizin her zaman yanında olduk. Ak Parti hükümetimiz ile birlikte köylerimiz hizmetlerle tanışmaya başladı. Yapılan hizmetlere karşı vatandaşlar da verdikleri oylarıyla memnuniyetlerini dile getirmiş oldular. Köylerde yaşayan vatandaşlarımıza seçimlere gösterdikleri ilgi ve tercihleri için teşekkür ederim. Bu seçimlerde İzmit’te en yüksek oyu aldık. Bu da yapılan hizmetlerin vatandaşlarımızca kabul gördüğünün onayı anlamına gelmektedir. Herkese sonsuz teşekkürü borç biliyorum” dedi.
İzmit Belediye Başkanı Doğan’ın ilk durağı Gedikli Köyü oldu. Muhtar Ercüment Esen, Başkan Doğan ve beraberindekilere köyü gezdirerek eksikler hakkında bilgi verdi. Doğan ve beraberindekiler daha sonra Zeytinburnu köyüne geçti. Burada muhtar Cengiz Demir ve köylülerce karşılanan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, yeni dönemde köylere yönelik hizmetlerin artarak devam edeceğini söyledi. Vatandaşların sıcak ve samimi ilgisine teşekkür eden Başkan Doğan, “Büyükşehir Belediyemiz 10 yıldan beri köylerimizde güzel işler yapıyor. Eksikler bitmez. İzmit Belediyesi olarak da köylerimize yeni hizmetlerde bulunacağız. Köylümüzün sıcak ve samimi ilgisi bizi daha çok çalışmaya teşvik ediyor. 10 yıl öncesine kadar çok daha iyi olan köylerimiz bu dönemde de yapılacak hizmetlerle çok daha iyi hale gelecek. Bizim köylerimiz Avrupa’nın köylerinden daha güzel ve doğal. Bu doğallığı bozmadan yapacağımız hizmetlerle hem köylümüz kalkınacak hem de köylere şehirden göç yaşanacak. Eskiden köyden şehre göç olurken şimdi bunun tam tersi olup şehirdeki insanlar köyde yaşamak isteyecektir” şeklinde konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327