Başkan Ersoy Engellileri Unutmadı

Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy, Engelliler Haftası dolayısıpla ilçedeki özel Kardelen Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti.Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Osman Karagöz, Başkan Emin Ersoy’a sınıfları gezdirdi....

Başkan Ersoy Engellileri Unutmadı
Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy, Engelliler Haftası dolayısıpla ilçedeki özel Kardelen Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti.
Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Osman Karagöz, Başkan Emin Ersoy’a sınıfları gezdirdi. Eğitim gören öğrenciler ile tek tek ilgilenen Ersoy, çocuk parkının eksiklerini, gidereceklerini okul bahçesine oturma bankı koyacaklarını söyledi. Engellilerin meselesinin herkesin meselesi olduğunu vurgulayan Ersoy, “Unutulmamalıdır ki, her insan bir engelli adayıdır. Sosyal belediyeciliği esas almış bir yönetim olarak, engelli insanlarımızın daha rahat yaşamaları için her çalışmayı yapıyoruz. Onların sorunlarıyla yakından ilgileniyoruz” ifadelerini kullandı.
Maksatlarının, engellilerin toplumsal hayata katılmalarını sağlamak olduğunu vurgulayan Başkan Ersoy, “En büyük engel sevgisizliktir. Engellilerimizin önündeki engellerin kalkması dileğiyle Engelliler Haftası’nı en içten dileklerimle kutluyorum” dedi. .
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327