Başkan Fatih Ünsal’dan Yazgı’ya Ziyaret

Sarıyahşi Belediye Başkanı Fatih Ünsal ve AK Parti ilçe teşkilat üyeleri Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’yı ziyaret etti.Yerel yönetimler ve belediyecilik hizmetleri konusunda görüş belirtmek üzere Başkan Yazgı’yı makamında...

Başkan Fatih Ünsal’dan Yazgı’ya Ziyaret
Sarıyahşi Belediye Başkanı Fatih Ünsal ve AK Parti ilçe teşkilat üyeleri Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’yı ziyaret etti.
Yerel yönetimler ve belediyecilik hizmetleri konusunda görüş belirtmek üzere Başkan Yazgı’yı makamında ziyaret eden Sarıyahşi Belediye Başkanı Fatih Ünsal, AK Parti İlçe Başkanı Ali Eraslan, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Özdemir ve ilçe teşkilat üyeleri karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Ziyaret sebebini açıklayan İlçe Başkanı Fatih Ünsal, “Belediye başkanımızın yapmış olduğu aktivitelerden dolayı ve bizde bağlı olan ilçesi olarak teşekkür ediyoruz. Bu hizmetlerin il bazından taşıp ilçelere sıçrayacağını düşünüyoruz. Başarılarınızın devamını diliyoruz” dedi.
Kendisini ziyaret eden heyete teşekkür eden Başkan Yazgı, “Bende değerli Belediye Başkanıma, İlçe Başkanıma, Gençlik Kolları Başkanıma ve yönetimdeki değerli kardeşlerime tekrar hoş geldiniz demek istiyorum. Bizleri çok mutlu ettiniz, memnun ettiniz. İnşallah festivalimizi atlattıktan sonra ziyaretimizi Sarıyahşi’ye de gerçekleştireceğiz. Bizim amacımız Aksaray’ı Türkiye’ye duyurmak. Hatta dünyaya duyurmak içinde çalışmalar yapıyoruz. Bunun içinde festivalimizin 3 gününü sinemaya ayırdık. Sanatçılarımız davet ettik ve misafir ettik burada, hepsi Aksaray’a hayran kaldı. Birçok noktayı gezmeye çalıştık ama gezemediler aslında, yetişemedik bazı yerlere. Ama bundan sonra gelecek senelerde bu festivali ilçelerde yayalım. Sizlerle beraber Aksaray’ımızı en iyi yere getirme gayreti içinde olacağız. Geldiğiniz için hepinize tekrar teşekkür ediyorum” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327