Başkan Fatma Şahin, Gto Yönetimini Bilgilendirdi

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu’na 5 aylık icraatları hakkında bilgi verdi. Şahin GTO Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Gaziantep’i...

Başkan Fatma Şahin, Gto Yönetimini Bilgilendirdi
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu’na 5 aylık icraatları hakkında bilgi verdi. Şahin GTO Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Gaziantep’i konuştu.
Altyapı, eğitim, ulaşım, kentsel tasarım ve ilçelerde yapılan ve planlanan çalışmalar hakkında GTO Yönetim Kurulunu bilgilendiren Başkan Şahin, hedeflerinin katılımcı bir belediyecilik olduğunu belirterek, “Seçim öncesinde ne söyledik 5 aylık süreçte ne yaptık, sizlerle bunu paylaşmaya geldik. Çünkü demokrasi yerelde başlıyor. Sorunları muhataplara sorarak onlarla bir araya gelerek çözmeye çalışıyoruz. Katılımcı belediye anlayışına çok önem veriyoruz. Dolayısıyla temsil ettiğiniz iş dünyasının sorunlarının çözümünü birlikte masaya oturarak bulmaktan yanayız” diye konuştu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden GTO Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık, ise “Gaziantep’in sosyo ekonomik gelişimine katkı sunacak çalışmalarda GTO olarak işbirliğine hazırız” dedi. Bartık, “GTO olarak sorunu sadece söylemek değil çözüm ile birlikte size gelmeyi tercih ediyoruz. Meclisimizde, meslek komitelerimizde ve yönetimimizde tartışılan kentsel sorunlar düzenli olarak size çözüm önerileri ile birlikte iletiliyor. Gerektiğinde sahaya birlikte inip çözmeye hazırız. Gerektiğinde hataları söylemeliyiz. Gaziantep ancak bu şekilde yaşam kalitesi yüksek yaşanabilir bir kent haline dönüşebilir” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327