BAŞKAN HAZİNEDAR’DAN TOPBAŞ’A İSİM JESTİ

Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, ilçedeki yatırımlara ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Yapacağımız altgeçide Kadir Topbaş adını veririz. Hiç bundan imtina etmeyiz, buna önderlik de ederiz” dedi.Beşiktaş Belediyesi, 1...

BAŞKAN HAZİNEDAR’DAN TOPBAŞ’A İSİM JESTİ
Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, ilçedeki yatırımlara ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Yapacağımız altgeçide Kadir Topbaş adını veririz. Hiç bundan imtina etmeyiz, buna önderlik de ederiz” dedi.
Beşiktaş Belediyesi, 1 Ocak tarihinde belirlenemeyen bir nedenle çıkan yangın sonucu harabeye dönen evin tadilatını gerçekleştirdi. Tamamen yenilenen ev, tekrar sahibine teslim edildi. Anahtar teslim törenine katılan Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar’ı ev sahibi Süheyle Tibet kapıda çiçeklerle karşıladı. Başkan Hazinedar da aileye geçmiş olsun dileklerini iletti.
Düzenlenen törenle aileye yenilenen evin anahtarını teslim eden Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar, “Birkaç gün önce büyük bir yangın geçirildi. Evin içi gerçekten harabeydi. Arkadaşlarımız birkaç gün içinde buraya gerekli müdahaleleri yaptılar ve sigortasız olan bu evin bütün tadilatı tarafımızdan gerçekleştirildi. Şimdi oturan ailemize ev teslim ettik” şeklinde konuştu.
“ALTGEÇİDE KADİR TOPBAŞ ADINI VERİRİZ”
Beşiktaş’ta yapımı planlanan metro ve meydan projelerine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar, “Büyükşehir Belediyesiyle olağanüstü bir diyalog kurduk. Bizim projelendirdiğimiz, hedeflediğimiz meydan projesinde de uygun bir ihale süreci işliyor. Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Topbaş da inşallah olur verir birlikte o projeyi gerçekleştiririz. Yapacağımız altgeçide de Kadir Topbaş adını veririz. Hiç bundan imtina etmeyiz, buna önderlik de ederiz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327