Başkan Kale, Vatandaşlarla Buluşmaya Devam Ediyor

İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, mahalle toplantıları ile vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, seçim vaadlerini yerine getirmeye devam ediyor. 30 Mart 2014 tarihinde gerçekleştirilen yerel...

Başkan Kale, Vatandaşlarla Buluşmaya Devam Ediyor
İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, mahalle toplantıları ile vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.
İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, seçim vaadlerini yerine getirmeye devam ediyor. 30 Mart 2014 tarihinde gerçekleştirilen yerel seçimler öncesinde mahalle toplantıları yaparak vatandaşlarla iç içe olacağı söyleyen Kale, ikinci mahalle toplantısını yapmaya hazırlanıyor. İlk mahalle toplantısını İstiklal Mahallesi’nde gerçekleştirerek halkın sorunlarını dinleyen ve gerçekleşen ve gerçekleştireceği projeleri halkla paylaşan Kale, 31 Ocak 2015 Cumartesi günü saat 19.30’da Hürriyet Mahallesi’ndeki vatandaşlarla bir araya gelecek.
Bedirler Camii Karşısı Kayhan Kıraathanesi’nde gerçekleştirilecek olan toplantıya tüm mahalleliyi davet eden Kale, "Seçimler öncesinde verdiğimiz tüm sözleri yerine getirmeye devam ediyoruz. Bu sözlerden bir tanesi de makamda oturan değil, halkıyla iç içe olan bir başkan olmaktı. İlk toplantımız çok verimli geçti. Vatandaşlarımızın sorunlarını dinledik ve çözümler ürettik. Şimdi sırada Hürriyet Mahallesi var. Tüm vatandaşlarımızı toplantımıza bekliyorum" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327