Başkan Keleş’e Sürpriz Kutlama

Belediye Meclis üyeleri, Düzce Belediyesi Birim Müdürleri ve Belediye Personeli bir araya gelerek Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in doğum gününü kutladı. Başkan Keleş’in doğum gününü ilçe ve belde belediye başkanları da unutmadı.21...

Başkan Keleş’e Sürpriz Kutlama
Belediye Meclis üyeleri, Düzce Belediyesi Birim Müdürleri ve Belediye Personeli bir araya gelerek Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in doğum gününü kutladı. Başkan Keleş’in doğum gününü ilçe ve belde belediye başkanları da unutmadı.
21 Aralık tarihinde Belediye Meclis üyeleri, Düzce Belediyesi Birim Müdürleri ve Belediye Personeli Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in doğum günü için bir araya geldi.
Başkan Keleş için hazırlanan sürpriz doğum günü Başkanlık Makamında gerçekleşti.
Başkan Keleş, doğum günü pastasını üfledikten sonra Belediye Meclis üyeleri, Düzce Belediyesi Birim Müdürleri ve Belediye Personeli ile tek tek tokalaştı, tebrikleri kabul etti.
Belediye Meclis üyeleri, Düzce Belediyesi Birim Müdürleri ve Belediye Personelinin yanı sıra ilçe ve belde belediye başkanları da Keleş’in bu özel gününü unutmadı.
Başkan Keleş’e bir sürprizde Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit’ten geldi.
Her ay bir belediye başkanının ev sahipliğinde gerçekleşen Belediye Başkanları İstişare Toplantısı’nda Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, Başkan Keleş’e doğum günü için hazırlattığı plaketi takdim etti. İlçe ve belde belediye başkanları da Başkan Keleş’in yeni yaşını kutladı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327