Başkan Kocadon Mumcular’da İncelemelerde Bulundu

Muğla’nın Bodrum ilçe Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Mumcular Mahallesi’nde incelemelerde bulundu.Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, en son Mumcular Mahallesi’ni ziyaret ederek bölgeyi inceledi. Mumcular sokaklarında dolaşan Başkan...

Başkan Kocadon Mumcular’da İncelemelerde Bulundu
Muğla’nın Bodrum ilçe Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Mumcular Mahallesi’nde incelemelerde bulundu.
Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, en son Mumcular Mahallesi’ni ziyaret ederek bölgeyi inceledi. Mumcular sokaklarında dolaşan Başkan Kocadon, kahvede vatandaşlarla sohbet etti. Kendisini ilgiyle karşılayan vatandaşlar, yaşadıkları sorun ve sıkıntılarını Başkan ile paylaştı. Başkan da vatandaşlardan sorunların çözülmesine yönelik olarak gelen istek ve talepleri, telefon ile ulaştığı müdürlerine aktararak en kısa zamanda yaşanan sorunların çözülmesi talimatını verdi.
Vatandaşlara Mumcular’daki meydan ile ilgili düzenleme çalışmaları yapacaklarının bilgisini veren Başkan Kocadon, "Ersan Hocamız da bu konularda bizlere çok yardımcı oluyor. Bugün de buraya meydan hakkında bilgiler almaya geldi. Bu bilgiler üzerinde çalışacağız. Meydanı ve binaların görünümünü de düzelteceğiz, burayı güzelleştireceğiz" dedi.
Başkan Kocadon ve ekibinin yaptığı incelemelere Mumcular Mahallesi Muhtarı Muhammet Karadem de katıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327