Başkan Koçhan Maçkalı Bayanlara Verdiği Çanakkale Gezisi Sözünü Tuttu

Trabzon’un Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan, Maçkalı bayanlara verdiği Çanakkale Gezisi sözünü 30 Ağustos Zafer Bayramı öncesi yerine getirdi. İki günlük gezide ilk kez Çanakkale’yi gören Maçkalı kadınlar duygulu anlar yaşadı.Gezide...

Başkan Koçhan Maçkalı Bayanlara Verdiği Çanakkale Gezisi Sözünü Tuttu
Trabzon’un Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan, Maçkalı bayanlara verdiği Çanakkale Gezisi sözünü 30 Ağustos Zafer Bayramı öncesi yerine getirdi. İki günlük gezide ilk kez Çanakkale’yi gören Maçkalı kadınlar duygulu anlar yaşadı.
Gezide bayanlara eşlik eden Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan, “30 Ağustos Zafer Bayramı öncesi böyle bir gezi çok anlamlı oldu. Bugün, bizlere düşen, bütün imkansızlıklara, bütün yokluklara rağmen türlü zorlukları aşarak kurduğumuz Cumhuriyetimizi, birlik ve beraberlik içinde, bin yıldan bu yana sürdürdüğümüz kardeşlik ruhu içinde daha da yüceltmek, daha da güçlendirmek olmalıdır. Çok şükür ki, bizlere şehitlerimizin ve gazilerimizin emaneti olan Cumhuriyetimiz, aziz milletimizin azmi ve gayreti sayesinde her geçen gün daha da kalkınmakta, daha da güçlenmekte, muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkma yolunda kararlı ve emin adımlarla ilerlemektedir. Bu vesile ile de milletimizin Zafer Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyor, bütün vatandaşlarımızı sevgiyle selamlıyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327