Başkan Köşker’den Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, 2014-2015 Eğitim Öğretim yılının başlaması dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, tüm eğitim camiasına başarılı bir eğitim öğretim dönemi temennisinde bulundu.Mesajında, Türkiye’nin en büyük...

Başkan Köşker’den Eğitim Öğretim Yılı Mesajı
Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, 2014-2015 Eğitim Öğretim yılının başlaması dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, tüm eğitim camiasına başarılı bir eğitim öğretim dönemi temennisinde bulundu.
Mesajında, Türkiye’nin en büyük sermayesinin eğitimli ve nitelikli insan gücü olduğunu belirten Başkan Köşker, “Tüm ülkede olduğu gibi Gebze’de de en önemli önceliğimiz eğitimdir. En büyük hedefimiz ve çabamız ilçemizde eğitim hizmetlerindeki kaliteyi artırmak ve çocuklarımızı geleceğe en güzel şekilde hazırlamaktır” dedi.
Başkan Köşker mesajında şu görüşlere yer verdi:
“Bir milletin en büyük serveti eğitimli insan gücüdür. Kaliteli eğitim görmüş, nitelikli insan gücü, toplumların gelişmesinde en önemli faktördür. Geleceğimizin sağlam temeller üzerinde kurulması ve yarınlara güvenle bakmamızın ön koşulu, çocuklarımızın bilgili, kendine güvenen, eleştirel düşünebilen ve sorgulayan kişiler olarak yetişmeleridir. Bu bağlamda hızlı bir değişim ve gelişim süreci yaşayan Gebzemizde eğitim standartlarının hızla yükselmesi ve çocuklarımızın toplumumuza ve memleketimize faydalı insanlar olarak yetişmeleri en büyük hedefimizdir. Gebze Belediyesi olarak eğitime verdiğimiz desteğe bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da devam edeceğiz. Bu vesileyle, 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılında çocuklarımızın bilgili, kendine güvenen, düşünen, araştıran ve dünyaya açık insanlar olarak yetişmelerini diliyor, yeni eğitim-öğretim yılının öğretmenlerimize, öğrencilerimize, tüm eğitim camiası ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum”
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327