BAŞKAN KURT GENÇ VE YILDIZ VOLEYBOLCULARLA

Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Odunpazarı Gençlik ve Spor Kulübü genç ve yıldız bayan voleybol takımı oyuncularını ziyaret etti.Genç voleybolcuları, Odunpazarı Belediyesi Mehmet Terzi Spor Salonunda gerçekleştirdikleri antrenmanda...

BAŞKAN KURT GENÇ VE YILDIZ VOLEYBOLCULARLA
Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Odunpazarı Gençlik ve Spor Kulübü genç ve yıldız bayan voleybol takımı oyuncularını ziyaret etti.
Genç voleybolcuları, Odunpazarı Belediyesi Mehmet Terzi Spor Salonunda gerçekleştirdikleri antrenmanda ziyaret eden Başkan Kurt, sporcularla gelecek planları üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Voleybol antrenörü Merve Sağdıç’tan sporcuların son durumu hakkında bilgi alan ve sporcuların beklentilerini dinleyen Başkan Kurt, genç yeteneklere başarılar diledi. Sporcuların antrenman çalışmasını bir süre seyreden Başkan Kurt, smaç çalışmasında bayan voleybolcularla birlikte top oynadı.
Sporcularla yaptığı konuşmada bir dönem aktif voleybol oynadığını belirten Başkan Kurt, attığı smaçlarla genç voleybolcuların beğenisini kazandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327