Başkan Özgüven Belediye İşçileriyle Bir Araya Geldi

Konya’nın Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ile kahvaltıda buluştu.Öz eleştiri yaparak birbirlerinin eksiğini, artısını değerlendireceklerini ifade eden Başkan Özkan Özgüven, “Yeşil konusunda...

Başkan Özgüven Belediye İşçileriyle Bir Araya Geldi
Konya’nın Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ile kahvaltıda buluştu.
Öz eleştiri yaparak birbirlerinin eksiğini, artısını değerlendireceklerini ifade eden Başkan Özkan Özgüven, “Yeşil konusunda vatandaşımızın duyarlı olduğunu hepimiz biliyoruz. Bizim en büyük denetçimiz vatandaşlarımızdır. Çünkü en küçük bir eksiklik bizim gözümüzden kaçsa bile vatandaşlarımızın gözünden kaçmıyor ve bize iletiyorlar. Burada bizim yapmamız gereken çalışmak, çalışmak, çalışmak olmalıdır. Gerekirse kapasitemizin üzerine çıkarak çalışacağız. En büyük referansınız şehre olan katkınız olacaktır. Biz iddialıyız. En büyük güvencem önce Mevlam, Ereğli halkı ve personelimdir” dedi.
Göreve geldiklerinde park ve bahçeler konusunda sıkıntı yaşadıklarını da belirten Özgüven, “30 Mart öncesi 86 işçi alım ihalesini Kamu İhale Kurumu ile Ankara 12. İdare Mahkemesinin kanuna uygun olmadığı gerekçesi iptal etti. Bu yüzden birçok arkadaşımızla yollarımızı ayırmak zorunda kaldık. 2015 yılından itibaren işçi alımında farklı bir yol izleyeceğiz. Biz adama göre iş değil, işe göre adam alacağız. İşin sırrı niyet, azim ve işi sevmektir. Daha verimli, daha çalışkan, daha disiplinli olmak zorundayız. Hepinize başarılar diliyorum” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327