Başkan Saraoğlu, Ak Parti Yeni Yönetimi İle Tanışma Toplantısı Düzenledi

Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, Ak Parti’nin yeni ilçe yönetimi ile tanışma toplantısı düzenledi.5. Olağan Kongre Seçimlerinde Avukat Mesut Yörük Başkanlığında yenilenen Ak Parti Gediz İlçe Yönetimi, Belediye Başkanı Mehmed...

Başkan Saraoğlu, Ak Parti Yeni Yönetimi İle Tanışma Toplantısı Düzenledi
Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, Ak Parti’nin yeni ilçe yönetimi ile tanışma toplantısı düzenledi.
5. Olağan Kongre Seçimlerinde Avukat Mesut Yörük Başkanlığında yenilenen Ak Parti Gediz İlçe Yönetimi, Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu’nu makamında ziyaret ederek tanışma toplantısı yaptılar.
Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu ve Belediye Meclis Üyeleri ev sahipliğinde gerçekleştirilen tanışma toplantısına, yeni göreve getirilen Ak Parti Gediz İlçe Başkanı Mesut Yörük ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.
Toplantıda bir konuşma yapan Belediye Başkanı Saraoğlu, yeni yönetime görevinde başarılar dileyerek, belediye yatırımları ve yeni projeler hakkında bilgiler verdi.
Başkan Saraoğlu, “5. Olağan kongre ile seçilen Başkan ve yönetim kurulu üyelerimizi tebrik ediyorum. Yapılan seçim ile delegelerimiz sizlere hizmet için görev verdi. Bu görevi kutsal bilerek her türlü şartta ve zeminde ilçemiz ve ilçe halkımız için var gücümüzle siyasi ortamda çalışacağız ve ilçemizi şu an olduğu konumdan daha üst sıralara çıkarmak için çalışmamız gerekmektedir” dedi.
Karşılıklı yapılan görüşmelerin ardından tanışma toplantısı sona erdi.(MA-EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner322

banner326

banner327