Başkan Sertoğlu, Başkan Belli’yi Ziyaret Etti

Pasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu, Köprüköy Belediye Başkanı Osman Belli’yi makamında ziyaret etti.Pasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu, Köprüköy ilçesine giderek Köprüköy Belediye Başkanı Osman Belli’yi makamında ziyaret...

Başkan Sertoğlu, Başkan Belli’yi Ziyaret Etti
Pasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu, Köprüköy Belediye Başkanı Osman Belli’yi makamında ziyaret etti.
Pasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu, Köprüköy ilçesine giderek Köprüköy Belediye Başkanı Osman Belli’yi makamında ziyaret etti. Sıcak atmosferde gerçekleşen ziyarette iki ilçe arasında daha sıkı köprüler kurulmasının her iki ilçeye daha da faydalı olacağı belirtildi.
Başkan Ünsal Sertoğlu, "Yıllar önce herkesin bildiği üzere Köprüköy ilçesi bizim ilçemize bağlı bir belde idi. 1990’larda ilçe olma hakkını kazanarak ilçe oldu. Köprüköy ilçemizin vatandaşları ilçemize her alanda katkı sağlamaktadır. İnşallah bu iki ilçe arasında ki dostluk yıllar boyu devam edecektir." dedi.
Başkan Osman Belli ise; Pasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu’nun kendisini ziyarete gelmesinden duyduğu mutluluğu dile getirerek, "Pasinler ilçesiyle olan ilişkilerimiz her geçen yıl daha da artacaktır. Biz Köprüköylüler ve Pasinlerliler geçmişte olduğu gibi her zaman kardeş ilçeler olarak kalacağız." dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327