Başkan Tahmazoğlu’ndan Yeni Çiftlere Nikah Sürprizi

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey Nikah salonunda inceleme yaparken, sıra bekleyen 3 çifte sürpriz yaparak nikah törenlerini kendisi gerçekleştirdi.Belediye hizmet binasında incelemeler yaparak personel ve vatandaşlarla sohbet...

Başkan Tahmazoğlu’ndan Yeni Çiftlere Nikah Sürprizi
Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey Nikah salonunda inceleme yaparken, sıra bekleyen 3 çifte sürpriz yaparak nikah törenlerini kendisi gerçekleştirdi.
Belediye hizmet binasında incelemeler yaparak personel ve vatandaşlarla sohbet eden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, nikah salonlarında inceleme yaparken, sırada bekleyen çiftlere sürpriz yaparak nikah törenlerini kendisi gerçekleştirdi. Mustafa,-Meryem Yılmaz, İlker,-Filiz Akkuş ve Uğur-Tuğba Gülbağ çitlerinin nikahlarını kıyan Başkan Tahmazoğlu çiftlere, bakır işlemeli kahve fincanı hediye etti. Nikah töreni için sıra beklerken Başkan Tahmazoğlu’nu karşılarında görünce çok şaşırdıklarını söyleyen yeni çiftler, "Biz böyle bir nikah beklemiyorduk Başkan Tahmazoğlu’nu karşımızda görünce çok şaşırdık bizleri çok mutlu etti, kendisine çok teşekkür ediyoruz" dedi.
Mutlulukları gözlerinden okunan çiftler Başkan Tahmazoğlu ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327