Başkan Tok’tan Hayırlı Olsun Ziyaretleri

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Samsun Adliyesi Adalet Komisyonu Başkanı olan Hakim Mehmet Osmanoğlu’nu ve 1. Ağır Ceza Mahkemesi Daire Başkanı Kemal Alver’i makamında ziyaret ederek, "Hayırlı olsun" dileklerinde bulundu.Samsun...

Başkan Tok’tan Hayırlı Olsun Ziyaretleri
İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Samsun Adliyesi Adalet Komisyonu Başkanı olan Hakim Mehmet Osmanoğlu’nu ve 1. Ağır Ceza Mahkemesi Daire Başkanı Kemal Alver’i makamında ziyaret ederek, "Hayırlı olsun" dileklerinde bulundu.
Samsun Adliyesi Adalet Komisyonu Başkanı olan Hakim Mehmet Osmanoğlu ve 1. Ağır Ceza Mahkemesi Daire Başkanı olan Kemal Alver’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Samsun’umuza hayırlı uğurlu olsun” dedi.
Ziyaret esnasında açıklama yapan Başkan Tok, "Samsun Adliyesi Adalet Komisyonu Başkanı görevine getirilen Hakim Mehmet Osmanoğlu ve 1. Ağır Ceza Mahkemesi Daire Başkanlığı görevine atanan Kemal Alver’e yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Bundan önceki görevlerinde de başarılara imza atmış bu değerli isimlerin yeni görevinin Samsun’umuza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum" diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327