Başkan Toltar’dan Öğretmenler Günü Ziyareti

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, 24 Kasım Öğretmenler günü kapsamında okullara ziyaretlerde bulundu.Okul ziyaretlerine, Belediye Başkanı Ali Toltar ve Ak Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut ile beraber Ak Parti Dilovası İlçe...

Başkan Toltar’dan Öğretmenler Günü Ziyareti
Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, 24 Kasım Öğretmenler günü kapsamında okullara ziyaretlerde bulundu.
Okul ziyaretlerine, Belediye Başkanı Ali Toltar ve Ak Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut ile beraber Ak Parti Dilovası İlçe Başkan vekili Fazıl Korkmaz, Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut ve Gençlik Kolları Başkanı Suat Şık eşlik etti. Ziyaretlerine ilk olarak İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Balay’ı ziyaret eden heyet, sırası ile Dilovası Çok Programlı Anadolu Lisesi, Solventaş İlkokulu ve Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulunda eğitim veren öğretmenleri ziyaret ettiler.
Ziyaretlerde öğretmenlerin gününü kutlayan Başkan Toltar, “Yeni nesillere yol göstermek ve şekil vermek gibi çok kutsal bir görev üstlenmiş olan öğretmenlerimizin bizim ve geleceğimiz olan çocuklarımızın üzerindeki hakkı inkar edilemez. Geçmişin öğreticisi, geleceğin kurucusu olan, tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum’’ dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327