Başkan Tütüncü’den Başkan Çetinkaya’ya Ziyaret

Kepez Belediye Başkanı ve Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı Hakan Tütüncü, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’yı makamında ziyaret etti.Ziyarette konuşan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Akdeniz Belediyeler Birliği...

Başkan Tütüncü’den Başkan Çetinkaya’ya Ziyaret
Kepez Belediye Başkanı ve Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı Hakan Tütüncü, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’yı makamında ziyaret etti.
Ziyarette konuşan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Akdeniz Belediyeler Birliği olarak Antalya’nın batısında bulunan belediyelere yönelik ziyaretler gerçekleştirdiklerini, bu kapsamda da Kumluca Belediyesi’ni ziyaret ettiklerini söyledi.
Kumluca Belediyesi’nin başarılı hizmetlerini takdirle karşıladıklarını ve yakından takip ettiklerini ifade eden Başkan Tütüncü, Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’nın da yıllardır başkanlık görevini sürdürmesinden dolayı tecrübelerinden faydalanmak istediklerini ve en kısa sürede Kumluca Belediye’ni de Akdeniz Belediyeler Birliği üyesi olarak görmek istediklerini belirtti.
Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya da, Kepez Belediye Başkanı ve Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı Hakan Tütüncü’nün ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Çetinkaya, Kumluca Belediyesi olarak kendilerinin de birliğin üyesi olma konusunda çalışmalar başlatacaklarını belirtti.
Ziyaretin sonunda Kepez Belediye Başkanı ve Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı Hakan Tütüncü, ziyaretin anısına Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’ya porselen hediye etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327