Başkan Uysal, “spora Ve Sanata Devam”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Çağlayan 75.Yıl ve Trabzonspor Tesisleri’nde yapılan sabah sporu çalışmalarını ziyaret etti.Spor tesislerine giden Başkan Uysal, tesislerde spor yapan vatandaşlar tarafından alkışlarla karşılandı....

Başkan Uysal, “spora Ve Sanata Devam”
Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Çağlayan 75.Yıl ve Trabzonspor Tesisleri’nde yapılan sabah sporu çalışmalarını ziyaret etti.
Spor tesislerine giden Başkan Uysal, tesislerde spor yapan vatandaşlar tarafından alkışlarla karşılandı. Müzik eşliğinde sabah sporu yapan vatandaşlara çalışmalarında başarılar dileyen Başkan Ümit Uysal, “Spora, sanata ve aydınlığa devam” diye konuştu.
Sabah sporu çalışmalarını tüm mahallelere yaymak istediklerini belirten Başkan Ümit Uysal, “Göreve geldikten sonra çalışmaları 22 bölgeye çıkardık. Amacımız her mahallede spor ve sanat yapılması. Yeni spor tesisleri yapmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Mahallelerimizde sabah sporu çalışmalarına tüm vatandaşlarımızın katılımını sağlamak istiyoruz. Spor ve sanatı Muratpaşa’da yaygınlaştıracağız” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327