Başkan Uysal’dan ‘masum Eller Kirlenmesin’ Projesine Destek

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal Sokak çocuklarına yönelik olarak başlatılan “Masum eller Kirlenmesin” projesine destek verdi.Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal “Masum Eller Kirlenmesin”...

Başkan Uysal’dan ‘masum Eller Kirlenmesin’ Projesine Destek
Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal Sokak çocuklarına yönelik olarak başlatılan “Masum eller Kirlenmesin” projesine destek verdi.
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal “Masum Eller Kirlenmesin” projesi kapsamında polisevinde düzenlenen programa katıldı. Kdz. Ereğli Belediyesi olarak sokak çocuklarının topluma kazandırılması noktasında yürütülen çalışmalara gerekli hassasiyeti gösterdiklerini belirten Uysal, önyargıların kırılmasını istedi. Aile Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’nün sokakta çalıştığını tespit ettiği çocuklar ve ailelerin katıldığı toplantıda konuşan Başkan Uysal, “Bu zamana kadar gelmiş önyargılarınızı yıkın. Bu çocuklar hepimizin” dedi. Projenin Karadeniz Ereğli Belediyesi, Aile Sosyal Hizmetler Müdürlüğü, Bülent Ecevit Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi ve İş-Kur işbirliğiyle yürütüldüğünü söyleyen İlçe Emniyet Müdürü Timur Özgen çocukları ailelerine, sosyal hayata ve çevrelerine yararlı hale getirmek için çalıştıklarını söyledi. Başkan Uysal etkinlikte üzerinde çocuklarla daha önce çekilmiş bir fotoğraflarının yer aldığı pastayı birlikte kesti.
Etkinlik sonunda ailelere Kdz. Ereğli Belediyesi tarafından kuru kumanya yardımı yapıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327