Başkan Üzülmez, Baran’ı Ağırladı

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, ziyaretine gelen Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ı makamında ağırladı.Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, yeni seçilen belediye başkanlarına yönelik nezaket ziyaretinde mevkidaşı Kartepe...

Başkan Üzülmez, Baran’ı Ağırladı
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, ziyaretine gelen Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ı makamında ağırladı.
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, yeni seçilen belediye başkanlarına yönelik nezaket ziyaretinde mevkidaşı Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’e başarı dileklerinde bulundu. Başkan Üzülmez’i makamında ziyaret eden Körfez Belediye Başkanı Baran, belediyecilik konusunda görüş alış verişinde bulundu.
Ağabey olarak nitelendirdiği Başkan Baran’ın ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirten Kartepe Belediye Başkanı Üzülmez, “Samimi ve içten dilekleri için başkanımıza teşekkür ederim. Hem Körfez hem de Kartepe de olmak üzere diğer ilçe belediye başkanlarımızla birlikte büyük başarılara imza atarak ilimizi Yeni Türkiye yolunda en iyi şekilde hazırlayacak çalışmalar için birbirimize katkı ve destek vermeye devam edeceğiz” dedi.
İçilen çaylar eşliğinde süren samimi sohbet sonunda Başkan Baran, Başkan Üzülmez’e ilçesinin sembolü olan kiraz sembolü hediye etti. Başkanlar daha sonra Üzülmez’in personel ile buluştuğu etkinliğe de birlikte katıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327