Başkan Vekili Onaylı, Esnafın Sofrasına Konuk Oldu

Pazarcılar Odası Başkanı Halim Şener Perşembe Pazarında esnaflara kahvaltı düzenledi. Kahvaltıya katılan Şehzadeler Belediye Başkan vekili İbrahim Onaylı Perşembe pazarı esnafının sofrasına konuk oldu. Perşembe pazarı esnafının sorunlarını...

Başkan Vekili Onaylı, Esnafın Sofrasına Konuk Oldu
Pazarcılar Odası Başkanı Halim Şener Perşembe Pazarında esnaflara kahvaltı düzenledi. Kahvaltıya katılan Şehzadeler Belediye Başkan vekili İbrahim Onaylı Perşembe pazarı esnafının sofrasına konuk oldu. Perşembe pazarı esnafının sorunlarını dinleyen Onaylı AK Parti’nin sürekli esnaf ile iç içe olduğunu belirtti.
Pazarcılar Odası Başkanı Halim Şener’in Perşembe pazarında düzenlediği sabah Kahvaltısına Şehzadeler Belediye Başkan vekili İbrahim Onaylı, Belediye Başkan yardımcısı İsmail Önal, AK Parti Şehzadeler ilçe başkanı Ahmet Tonguç ve çok sayıda pazarcı esnafı katıldı. Kahvaltı öncesinde pazarcı esnaflarını ziyaret eden Onaylı ve beraberindekiler esnafın sorunlarını dinlediler. Ziyaret esnasında konuşan AK Parti Şehzadeler ilçe Başkanı Ahmet Tonguç, “Bugün pazarcılar odamızın değerli başkanının davetlisi olarak, Belediye Başkan vekilimiz ve Başkan yardımcımız ile birlikte Perşembe pazarındaki esnafımızın sorunlarını dinlemeye geldik. Belediye Başkanımı Ömer Faruk Çelik’in Ankara’da olması nedeni ile bu gün Başkanvekilimiz ve Başkan yardımcımız ile birlikte esnafımızı ziyaret ediyoruz. Sadece seçim dönemlerinde değil sürekli halkımız ile iç içe olmaya özen gösteriyoruz. Biz bu ziyaretlerimiz ile AK Partinin sürekli olarak esnafın yanında olduğunu göstermek istedik. Değerli pazarcılar odası başkanımız bu gün bize Pazaryerleri ve pazarcıların sıkıntıları ile ilgili eksiklikleri iletti, bizde başkan vekilimiz İbrahim Onaylı Başkan Yardımcımız İsmail Önal ile birlikte sorunları yerinde görelim istedik” dedi.
Şehzadeler Belediyesi olarak öncelikli hedeflerinin ilçede yaşayan tüm vatandaşların huzurlu bir şekilde yaşamalarını sağlamak olduğunu vurgulayan Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Önal “Manisa’nın yeni kurulan Şehzadeler Belediyesi olarak bu gün Pazaryerini gezip esnafımızın sorunlarını dinledik. Bu gün buraya gelerek, yapacağımız çalışmalarda bize destek olacağına inandığım oda başkanımıza da çok teşekkür ediyorum. Şehzadeler Belediyesi olarak bizim öncelikli hedefimiz ilçemizde yaşayan herkesin rahat ve huzurlu bir şekilde hayatlarını sürdürmesidir. Bu konuda zabıta ekiplerimiz Pazaryerlerinde güvenli bir şekilde hem vatandaşlarımızın alışverişlerini yapmalarını hem de pazarcı esnafının iş yapmaları için zabıta ekiplerimiz çalışıyor. Manisa Pazarcılar odamızda bu konularda bizimle ortaklaşa her türlü çalışmayı yapıyor” şeklinde konuştu.
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ile esnafın çok rahat bir dönem geçireceğini ifade eden Başkan vekili İbrahim Onaylı, “Değerli başkanımız Ömer Faruk Çelik’in Ankara’da olması nedeni ile bu gün Başkan vekili, olarak pazarcılar esnafımız ile bir araya geldik. Bizim seçimlerdeki en önemli söylemlerimizden bir tanesi esnaflarımız ile ilgili olanıydı. Seçim dönemi söylemiştik Ömer Faruk Çelik döneminde Şehzadeler esnafı en rahat dönemini yaşayacak. Sayın Başkanımızda göreve geldiği günden beri sürekli esnafla iç içe olarak onlarla sık sık bir araya gelerek bunu göstermiştir. Bizde Belediye Başkanımız Ömer Faruk Çelik’in çizgisinde bu gün pazarcı esnafıyla bir araya geldik” diyerek bu tür ziyaretlerin devam edeceğini sözlerine ekledi.
Belediye Başkan vekili Onaylı, Başkan yardımcısı İsmail Önal ve belediye yetkililerinin bu ziyaretinden memnun kaldığını ifade eden Pazarcılar Odası Başkanı Halim Şener, “Öncelikle Belediye Başkan vekilimiz ve Başkan yardımcımıza bu ziyaretlerinden ötürü çok teşekkür ediyorum. Biz pazarcı esnafının sorunları uzun zamandır bilinen sorunlardır. Zaman zaman büyük sıkıntılar yaşıyoruz. Her zaman ifade ettiğimiz şey biz halkımıza en kaliteli hizmeti nasıl götürürüz konusuydu. Bu konuyu da değerli başkanlarımızla sürekli paylaşıyoruz. Biz pazarcılar esnafı olarak en büyük zorluğumuz kapalı Pazar yerlerinin olmaması. İnşallah yakın zaman içerisinde böyle bir projeyi bekliyoruz. Bu gün burada bizlerle birlikte olmaları esnafımızın durumunu yerinde görmeleri bizler açısından memnuniyet verici bir durum. Bu bizlere güç veriyor” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327