Başkan Vergili Gezici Başkanlık Ofisi Uygulamasına Kaldığı Yerden

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili Fatih Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.Gezici Başkanlık Ofisi Uygulamasını hayata geçirdiği günden bu yana her gün bir mahallede vatandaşlarla bir araya gelen Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili...

Başkan Vergili Gezici Başkanlık Ofisi Uygulamasına Kaldığı Yerden
Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili Fatih Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.
Gezici Başkanlık Ofisi Uygulamasını hayata geçirdiği günden bu yana her gün bir mahallede vatandaşlarla bir araya gelen Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili bu yılın ilk gezici Başkanlık Ofisi uygulaması startını Fatih mahallesinden verdi.
Başkan Vergili, mahalle sakinleri ile bire bir görüşerek vatandaşların sıkıntılarını dinledi. Fatih Mahallesi Muhtarı Mehmet Yücel yapılan çalışmalar için Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye ve tüm çalışanlara teşekkür etti. Vatandaşlar, mahallelerin çiçek gibi olduğunu, mahalle sakinleri ise mahallelerinde ve Karabük’te hiçbir zaman böyle çalışma yapılmadığını belirterek yapılan çalışmanın uzun süreyle bozulmayacak kalitede olduğunu kaydederek Başkan Vergili’ye teşekkür etti.
Başkan Vergili, mahalle sakinleriyle bir süre sohbet ettikten sonra Fatih Mahallesinde Gezici Başkanlık Ofisi oluşturulan başkanlık makamından ayrıldı. Başkan Vergili Gezici Başkanlık Ofisi Uygulamasına yarın 5000 Evler Cumhuriyet Mahallesi ile devam edecek.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327