Başkan Yaralı’dan Vefa Ziyareti

Saruhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı, oğlu ile kızının çocukluk döneminde bakıcılığını yapan Cemile Gerenlik’i (70) evinde ziyaret etti.Çeşitli temaslarda bulunmak üzere mahalle ziyaretlerine çıkan Başkan Yaralı, Atatürk Mahallesi...

Başkan Yaralı’dan Vefa Ziyareti
Saruhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı, oğlu ile kızının çocukluk döneminde bakıcılığını yapan Cemile Gerenlik’i (70) evinde ziyaret etti.
Çeşitli temaslarda bulunmak üzere mahalle ziyaretlerine çıkan Başkan Yaralı, Atatürk Mahallesi Yunus Emre Sokakta oturan Cemile Gerenlik’in de evine uğradı. Gerenlik’in elini öperek sohbet eden Yaralı, oğlu ile kızının bakıcılığını yapan yaşlı kadınla geçmişteki aile bağlarına ilişkin anılarından konuştular.
Başkan Yaralı, burada yaptığı açıklamada akraba, eş ve dost ziyaretinin önemine değinerek, fırsat buldukça yakınlarını ziyaret etmeye çalıştığını, bu tür ziyaretlerin sevgi ve saygı bağlarını güçlendirdiğini dile getirdi. Cemile Gerenlik ise Başkan Yaralı’nın ziyaretinin kendisini çok memnun ettiğini belirterek, Yaralı ailesini kendi ailesi gibi gördüğünü söyledi.
Başkan Yaralı’nın buradaki ziyaretinde Başkan Yardımcısı Cevdet Aydın ile Belediye Meclisi Üyesi Burhan Tezcan da hazır bulundu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327