Başkan Yemenici "servisleri Geri Getirecek Firmaya Bedava Yazıhane Veriyorum"

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, son günlerde muammaya dönüşen servis meselesiyle ilgili olarak masaya yumruğunu vurdu. Servislerin kendilerinden önceki dönemde kaldırıldığını söyleyen Yemenici, "Servisleri geri getirecek firma...

Başkan Yemenici
Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, son günlerde muammaya dönüşen servis meselesiyle ilgili olarak masaya yumruğunu vurdu. Servislerin kendilerinden önceki dönemde kaldırıldığını söyleyen Yemenici, "Servisleri geri getirecek firma gelsin, vereceğim yazıhaneden kira almayacağım’’ dedi.
Yolcu servislerinin kendinden önceki başkan döneminde kaldırılmış olduğunu söyleyen Başkan Yemenici, eski başkanın servislerin kaldırılması teklifine, otobüs firması sahiplerinin "Körün istediği bir göz, Allah verdi iki göz" mantığıyla yaklaştığını ve servisleri kaldırdıklarını belirtti. Bu saatten sonra, servisleri çekecek bir firmanın kurulması halinde, otogarda bulunan yazıhanelerden birini kendilerine kira almaksızın vereceklerini söyleyen Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, belediye olarak gereken tüm destekleri vereceklerini de sözlerine ekledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327