Başkan Yılmaz Kapı Kapı Gezip Halkı Dinliyor

Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, geleneksel hale getirdiği sokak taramalarına Dr. Ziya Kaya ve Hamidiye mahalleleriyle devam etti.Meclis üyeleri ve ve daire amirleriyle sokak sokak, kapı kapı dolaşan Belediye Başkanı Refik Yılmaz, vatandaşların...

Başkan Yılmaz Kapı Kapı Gezip Halkı Dinliyor
Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, geleneksel hale getirdiği sokak taramalarına Dr. Ziya Kaya ve Hamidiye mahalleleriyle devam etti.
Meclis üyeleri ve ve daire amirleriyle sokak sokak, kapı kapı dolaşan Belediye Başkanı Refik Yılmaz, vatandaşların derdini dinledi. Hasarlı binalar, atıl durumdaki arsalar, sokak temizliği, yeşil alanlarla ilgili çevre düzenlemeleri, kaldırım işgalleri, yol ihlalleri, devam eden inşaatların denetimi gibi konularda notlar alan Yılmaz, “Sosyal ve katılımcı belediyecilik anlayışımız gereği vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz. Meclis üyelerimiz ve daire müdürlerimizle vatandaşlarımızın meselelerini yerinde tespit ediyoruz. Ne kadar hassas olsak da, henüz çözüme ulaşmamış sıkıntılar olabiliyor. Bunun için sokak sokak, ev ev, dükkân dükkan gezerek vatandaşın ayağına gidiyoruz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327