Başkan Yılmaz Sivil Toplum Örgütleriyle Biraraya Geldi

Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle istişare toplantısı düzenledi.Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde bayanlar lokalinde sivil toplum örgütleri temsilcileriyle kahvaltı...

Başkan Yılmaz Sivil Toplum Örgütleriyle Biraraya Geldi
Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle istişare toplantısı düzenledi.
Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde bayanlar lokalinde sivil toplum örgütleri temsilcileriyle kahvaltı sofrasında bir araya gelen başkan Yılmaz istişare toplantısı düzenledi. Lapseki’nin her geçen gün geliştiğini kaydeden Başkan Yılmaz, bu sürece katkıda bulunmak için sürekli yeni projelere ihtiyaç duyduklarını ifade etti. Başkan Yılmaz istişare toplantısında yaptığı konuşmasında, “Hangi siyasi görüşte olursak olalım artık particiliği bir kenara atmamız gerekiyor. Lapseki’yi ve bu ilçenin gelişeceğini konuşmak durumundayız. Artık bazı şeyleri saklayamayız. Dünyada kaç tane boğaz var ve bizim konumumuz ne? Lapseki bunu hak etmiyor. Belediye olarak yaptıklarımız, yapacaklarımız ve hayallerimiz var. Toplumun her kesimiyle bir araya gelerek kafalarındaki projeleri soruyoruz ve bunları not alıyoruz. Bugün sizlerden de birtakım görüşler alacağız. Bu fikirleri değerlendireceğiz. Amacımız Lapseki’mizin gelişmesi ve gelecek nesillere yaşanabilir bir ilçe bırakmak” diye konuştu. Sivil Toplum Örgütü temsilcilerine tek tek söz veren Başkan Yılmaz, gerekli notları alarak tüm düşünce, fikir ve projeleri değerlendireceklerini ifade etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327