Başkan Zabıtaları Uyardı

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Zabıta Müdürlüğü ekipleriyle kahvaltıda bir araya geldi.Gerçekleştirilen kahvaltıya Altınordu Belediye Başkan Yardımcıları Aydın Şaşmaz ile Fatih Evli ve kurum müdürleri katıldı.Yeni kurulan...

Başkan Zabıtaları Uyardı
Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Zabıta Müdürlüğü ekipleriyle kahvaltıda bir araya geldi.
Gerçekleştirilen kahvaltıya Altınordu Belediye Başkan Yardımcıları Aydın Şaşmaz ile Fatih Evli ve kurum müdürleri katıldı.
Yeni kurulan bir Belediye olmalarına rağmen her alanda titizlikle çalıştıklarını ifade eden Belediye Başkanı Engin Tekintaş, her alanda olduğu gibi zabıta ekiplerimizin de işlerini adilce ve kanunlara uygun bir şekilde yapması gerektiğini söyledi.
“Belediyelerin kolluk kuvvetleri doğrudan halka açılan bir penceredir” diyen Başkan Tekintaş, Altınordu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerine, özellikle halkın sağlığı noktasında yürüttükleri titiz çalışmadan ötürü teşekkür etti. Başkan Tekintaş, “Biz kamu hizmetlerini hep birlikte beraberce götürüyoruz. Biz idarenin, icranın başındayız. İcranın başında olanlar icraatlarıyla konuşurlar. Bu konuda da oldukça başarılı olduğumuzu özellikle ifade etmek istiyorum. Bizlerin aynası olan Zabıta Müdürlüğümüz de halka hem adil, hem de kanunlar çerçevesinde yaklaşmaları gerekmektedir. Bizlerde ekiplerimizin bu kurallara riayet gösterip, kanunlar çerçevesinde hareket etmelerini istiyorum. Her kese aynı mesafede olmanızı istiyorum. Kuralları herkes için eşit ve adil uygulayın. Bu noktada bir kez daha Zabıta Teşkilatı’nın kuruluş yıl dönümünü gönülden kutluyorum. Altınordu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nün tüm çalışanlarına teşekkür ediyor,çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327