Başkan Zolan’dan Birlik Mesajı

Denizli Büyükşehir Belediyesi Muharrem ayı nedeniyle Bayramyeri Meydanı’nda 10 bin kişiye aşure ikramında bulundu.Muharrem ayı nedeniyle Denizli Büyükşehir Belediyesi Bayramyeri Meydanı’nda 10 bin kişiye aşure ikramında bulundu. Her yıl...

Başkan Zolan’dan Birlik Mesajı
Denizli Büyükşehir Belediyesi Muharrem ayı nedeniyle Bayramyeri Meydanı’nda 10 bin kişiye aşure ikramında bulundu.
Muharrem ayı nedeniyle Denizli Büyükşehir Belediyesi Bayramyeri Meydanı’nda 10 bin kişiye aşure ikramında bulundu. Her yıl geleneksel olarak Muharrem Ayı’nda aşure ikramında bulunan Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin bu yılki etkinliğine vatandaşın ilgisi yoğun oldu. Etkinliğe Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Tugay Komutanı Tuğgeneral Erhan Uzun ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Hazırlanan aşureleri Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ile Tugay Komutanı Tuğgeneral Erhan Uzun vatandaşlara ikram etti. Muharrem ayının birlik ve beraberlik ayı olduğunu belirten Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, "Muharrem ayı birlilik ve beraberlik ayıdır. Bugün Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak her yıl olduğu gibi vatandaşımıza aşure ikramında bulunuyoruz. Etkinliğimize katılan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Diğer yandan düşüncemiz, görüşümüz ne olursa olsun, birlik ve beraberliğimiz her zaman daim olmalı" şeklinde konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327