Başkanlar Bir Araya Geldi

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in katılımıyla her ay düzenli olarak gerçekleşen Belediye Başkanları Toplantısı bu ay Cumayeri Belediye Başkanı Recep Tuna ev sahipliğinde gerçekleşti. Toplantıda Cumayeri Belediyesinin birinci görev...

Başkanlar Bir Araya Geldi
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in katılımıyla her ay düzenli olarak gerçekleşen Belediye Başkanları Toplantısı bu ay Cumayeri Belediye Başkanı Recep Tuna ev sahipliğinde gerçekleşti. Toplantıda Cumayeri Belediyesinin birinci görev yılında ortaya koyduğu hizmetler ve Cumayeri’nin öncelikli ihtiyaçları konuşuldu.
Düzce İli Belediye Başkanlarının aylık olarak gerçekleştirdiği Belediye Başkanları Toplantısı, Cumayeri Belediye Başkanı Recep Tuna ev sahipliğinde Cumayeri Dokuzdeğirmen Köyünde gerçekleşti.
Toplantıya Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ve Cumayeri Belediye Başkanı Recep Tuna’nın yanı sıra Gölyaka Belediye Başkanı Bekir Akbulut, Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Gümüşova Belediye Başkanı Ahmet Azap, Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar ve Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç katıldı.
Toplantıda, Cumayeri Belediye Başkanı Recep Tuna, Cumayeri Belediyesinin 2014 yılı faaliyetlerini slayt eşliğinde belediye başkanlarıyla paylaştı. Ardından Cumayeri’nin öncelikli ihtiyaçları masaya yatırıldı, ihtiyaçlara ortak çözüm arandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327