Batalla'dan Bursaspor'a ret!

Transfer yasağı bulunan Bursaspor'da sürpriz bir gelişme yaşandı. Yeşil Beyazlı kulüp transfer yasağına rağmen takımın efsanesi Pablo Martin Batalla'ya teklif götürdü. Batalla ise Bursaspor'a 'hayır' yanıtını verdi.

Batalla'dan Bursaspor'a ret!

Transfer yasağı bulunan ve bu konuda şu an için camianın yüreğine su serpecek bir açıklama yapmayan Bursaspor'da sürpriz bir gelişme yaşandığı ortaya çıktı. Yeşil Beyazlı kulüp futbola 2017-18 sezonunda son noktayı koyan takımın efsane ismi Pablo Martin Batalla'ya transfer teklifinde bulundu. Bursaspor'dan yaklaşık 950 bin Euro alacağı bulunan sembol kramponun yapılan teklife olumlu yanıt vermediği bildirildi.

TARAFTAR STRES ALTINDA

Batalla'nın Bursasporlu yetkililere, önümüzdeki yıl antrenörlüğe başlamayı düşündüğünü ve bu nedenle Bursaspor'a dönmeyi düşünmediğini söylediği belirtildi. Bu arada Yeşil Beyazlılar'da transfer tahtasının kapalı olmasından dolayı camiada karamsar hava etkisini her geçen gün artırıyor. Taraftarlar sosyal medyadan yaptıkları paylaşımlarda yönetimden bu konuyu ivedilikle çözmeleri gerektiğini söylüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327