Batman Evrensel Yaşam Derneği Sason Kaymakamı Dündarı Ziyaret Etti

Batman Evrensel Yaşam Derneği Başkanı Zühre Avcı, Sason Kaymakamı Tekin Dündar’a makamında ziyaret etti.Dernek Başkanı Avcı; yeni görevine başlayan Kaymakam Dündar’a hayırlı olsun dileklerini ileterek, dernek olarak yaptıkları çalışmalar...

Batman Evrensel Yaşam Derneği Sason Kaymakamı Dündarı Ziyaret Etti
Batman Evrensel Yaşam Derneği Başkanı Zühre Avcı, Sason Kaymakamı Tekin Dündar’a makamında ziyaret etti.
Dernek Başkanı Avcı; yeni görevine başlayan Kaymakam Dündar’a hayırlı olsun dileklerini ileterek, dernek olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Avcı, "Kaymakam Dündar’a, derneğimizin kuruluş amacı, gerçekleştirdiğimiz faaliyetler, Batman ve Sason için yapmak istediğimiz etkinliklerden, sunduğumuz projelerden bahsettik. Bir buçuk yıllık dernek olduğumuz halde İçişleri Bakanlığı’nca kabul edilen “Baba-oğul iletişim kampı“ projesi hakkında bilgi verdik. Kaymakam Dündar; dernek faaliyetlerimize destek vereceklerini, bölgenin sıkıntılarını iyi bildiğini, ar-ge departmanının yeniden düzenleneceğini, Sason için sürdürülebilir, özellikle istihdam içerikli projeler sunacaklarını belirtti" dedi.
Ziyaret sonunda Sason Kaymakamı Tekin Dündar ziyaretlerinden dolayı Batman Evrensel Yaşam Derneği’ne teşekkür etti. Kaymakam Dündar, Dernek Başkanı Avcı’ya, kendisinin ve eşi Ayfer Dündar’ın adının yazılı olduğu kaligraf ile yazılan tabak hediye etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327

banner330