BATTALGAZİ BELEDİYESİ 100 BİN FİDAN DİKECEK

TBMM İdare Amiri ve AK Parti Malatya Milletvekili Ömer Faruk Öz, beraberinde Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ile birlikte Battalgazi Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün çalışmalarını yerinde inceledi.Milletvekili Öz,...

BATTALGAZİ BELEDİYESİ 100 BİN FİDAN DİKECEK
TBMM İdare Amiri ve AK Parti Malatya Milletvekili Ömer Faruk Öz, beraberinde Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ile birlikte Battalgazi Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün çalışmalarını yerinde inceledi.
Milletvekili Öz, Battalgazi Belediyesi tarafından 2015 yılı içerisinde 100 bin fidanın dikileceğini söyledi. Milletvekili Öz, “Belediye Başkanımız Orman Bakanlığı’ndan 100 bin fidanını teslim almıştır. Battalgazi sınırları içerisinden başta mezarlıklar olmak üzere mahalle girişleri, orman alanı olarak belirlenen yerlerde ağaçlandırma yapılacaktır. İşte budur. İnanıyorum ki önümüzdeki senede 100 bin ağaç daha dikilecek. Bu önemli. Peygamber efendimiz buyuruyor ki, ‘Kıyametin kopacağını bilseniz de bir ağaç dik’ Park Bahçeler Müdürlüğü dahilinde Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327