Battalgazi Belediyesi Çalişmalarini Sürdürüyor

Battalgazi Belediyesi tarafından ilçenin muhtelif bölgelerinde yol açma, kaldırım düzenleme ve asfalt çalışmaları yapıldı.Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “Battalgazi’mizi yaşanır, çağdaş, modern bir şehir yapma gayretleri...

Battalgazi Belediyesi Çalişmalarini Sürdürüyor
Battalgazi Belediyesi tarafından ilçenin muhtelif bölgelerinde yol açma, kaldırım düzenleme ve asfalt çalışmaları yapıldı.
Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “Battalgazi’mizi yaşanır, çağdaş, modern bir şehir yapma gayretleri içerisinde olacağız” dedi. Battalgazi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Battalgazi ilçesi Sütlü Minare Caddesi’nde kaldırım düzenleme çalışmalarının yanı sıra asfalt çalışmaları gereçleştirildi. Poyraz Konağı’nın bulunduğu cadde, yapılan düzenleme ile modern bir görünüm kazandı. Çalışmalar kapsamında Çöşnük Mahallesi Hanbey Sokak’ta yol açma çalışması, Şifa Mahallesi Neyzen Sokak’ta ise kaldırım ve kilit taş çalışması yapıldı. Sütlü Minare Caddesi’nde yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, çalışmaların hızlı bir şekilde devam ettiğini belirterek, “Biz durmak yok yola devam ediyoruz dedik. Biz geçmiş dönemlerimizde de planlarımızı, uygulamalarımızı yapar, ona göre işlerimizi yürütürüz. Gördüğünüz gibi her yer şantiye durumunda. Bir taraftan projelerin gerçekleşmesi, bir taraftan hizmet planlaması çerçevesinde hizmet safhasında asfaltlama, kilit taşı, bordür, kaldırım, çevre düzenlemeleri ve park çalışmaları devam etmektedir. Bizler Battalgazi’yi mazisine layık istikbale hazırlayacağız dedik. Gördüğünüz gibi Battalgazi pırıl pırıl. Manevi bir hazla gezmeye doyamadığımız bir ilçemizdir. Bu çerçeve içerisinde Poyraz Konağı’nın bulunduğu kısımda binaların dış cephe giydirmelerinden, yolların asfaltlanması ve kaldırım çalışmalarının yapılmasında, Çöşnük ve Sıtmapınarı’nda yollar ve kaldırım çalışmaları Fen İşleri Müdürlüğümüzle birlikte gerekli çalışmaları yürütmekteyiz. Battalgazi’mizi yaşanır, çağdaş, modern bir şehir yapma gayretleri içerisinde olacağız” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327