Bbp, Söğüt’te Mustafa Destici’ye Söz Hakkı Verilmemesini Kınadı

Büyük Birlik Partisi (BBP) Bolu İl Başkanı Mahmut Alan, Bilecik’in Söğüt ilçesinde bu yıl 733’üncüsü düzenlenen Ertuğrul Gazi’yi Anma ve Yörük Şenlikleri’nde genel başkanları Mustafa Destici’ye söz hakkı verilmemesini kınadı.BBP...

Bbp, Söğüt’te Mustafa Destici’ye Söz Hakkı Verilmemesini Kınadı
Büyük Birlik Partisi (BBP) Bolu İl Başkanı Mahmut Alan, Bilecik’in Söğüt ilçesinde bu yıl 733’üncüsü düzenlenen Ertuğrul Gazi’yi Anma ve Yörük Şenlikleri’nde genel başkanları Mustafa Destici’ye söz hakkı verilmemesini kınadı.
BBP Bolu İl Başkanlığı’nda kongre heyecanı yaşandı. Tek listeyle seçime giren İl Başkanı Mahmut Alan, üyelerin tüm oylarını alarak yeniden güven tazeledi. Seçim sonrası gazetecilere açıklamalarda bulunan Mahmut Alan, Söğüt ilçesinde Ertuğrul Gazi’yi Anma ve Yörük Şenlikleri’nde BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’ye söz hakkı verilmemesine tepki gösterdi. Alan, “Bildiğiniz gibi Söğüt’te olaylar yaşandı. Orada sahneye çıkarak kürsünün devrilmesini tasvip etmiyoruz. Şiddete karşıyız. Başbakan’ın da hazır bulunduğu bir ortamda böylesi olayların yaşanması üzücüdür. Ancak PKK’nın bile söz hakkı bulunduğu bir ülkede adı ‘Büyük’ ve ‘Birlik’ olan bir partinin genel başkanına söz verilmemesi saygısızlıktır. Genel başkanımıza teşkilatlarının da hazır bulunduğu alanda yapılan saygısızlığı kınıyoruz” diye konuştu.
İl Başkanı Mahmut Alan, İzzet Baysal Caddesi’nde motosiklet sürücülerine karşı başlattıkları çalışmadan verim aldıklarını da söyleyerek, “Günde binlerce insanın yaya gezdiği İzzet Baysal Caddesi’nde motosiklet sürücüleri tehlike arz ediyordu. Kazalar yaşandıktan sonra önlem almanın bir anlamı olmaz. Üzücü kazalar yaşanmadan motosiklet sürücülerinin uyarılmasını istedik. Emniyetimize ve belediyemize teşekkür ediyoruz. Geçenlerde 35 motosiklet bağlandı. Takibimiz sürecek. Yayaların arasında motosikletlerin gezmesine karşıyız” ifadelerini kullandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327