Bbp’den Yayalara Yol Veren Sürücülere Gül

Büyük Birlik Partisi (BBP) Bolu İl Başkanı Mahmut Alan ve parti yönetimi, Hükümet Meydanı’nda yaya geçitlerinde yayalara yol veren sürücülere gül dağıttı.Bugüne kadar İzzet Baysal Caddesi’ne motorlu araçların girmemesi için çaba...

Bbp’den Yayalara Yol Veren Sürücülere Gül
Büyük Birlik Partisi (BBP) Bolu İl Başkanı Mahmut Alan ve parti yönetimi, Hükümet Meydanı’nda yaya geçitlerinde yayalara yol veren sürücülere gül dağıttı.
Bugüne kadar İzzet Baysal Caddesi’ne motorlu araçların girmemesi için çaba sarf eden, Kalıcı Konutlar yolunda sürücülerin hız yapmamaları çağrısında bulunan ve üniversite öğrencilerinin ev kiralarında yaşadıkları sıkıntıları dile getiren BBP, bu kez yaya geçitlerinde farklı uygulama yaptı. Hükümet Meydanı’nda İl Başkanı Mahmut Alan önderliğinde bir araya gelen partililer, yaya geçitlerinde yayalara yol veren sürücülere gül dağıttı.
Bu sırada bir kadın sürücü de yayalara yol verdi. Gül alan sürücünün AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun’un annesi olduğu anlaşıldı.
Yayalara yol veren sürücülere teşekkür eden Alan, “Bugün BBP olarak yayalara yol vermeyen sürücüleri protesto etmek için yol veren sürücülere gül dağıtıyoruz. Yaya geçitlerinde yayalara yol verdiğiniz için teşekkür ederiz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327