banner333

Bekaret testi yapılacak deyip!

Okul aile birliği başkanı, kız öğrencilere bekaret testi bahanesiyle tacizden tutuklandı.

Bekaret testi yapılacak deyip!

Samsun'da bir lisede okul aile birliği başkanlığı yapan 37 yaşındaki Fatih G., kız öğrencilere sözle cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla tutuklandı.

"BEKARET TESTİ UYGULAMASI VAR" DEDİ

İlkadım İlçesi'ndeki bir lisede öğrenim gören bir grup kız öğrenci, okul aile birliği başkanlığı yapan evli ve 2 çocuk babası Fatih G.'nin çeşitli zamanlarda kendilerine, "Milli Eğitim Bakanlığı yeni uygulama başlattı, bekaret testi yapılacakmış. Siz de teste gidebilirsiniz. Eğer böyle bir sorununuz varsa ben ilaç mümessiliyim bende ilaç var size vereyim" dediği ileri sürüldü.

ÖĞRENCİLER ŞİKAYETÇİ OLDU

Kız öğrencilerin şikayeti üzerine okul yönetimi durumu polise bildirdi. Hakkında soruşturma başlatılan Fatih G., bugün gözaltına alındı.
Polisteki ifadesinde suçlamayı kabul etmeyen Fatih G., okul aile birliği başkanı olarak lisede bir çok olumsuzluğu düzelttiğini ileri sürdü. Fatih G., "Bu kızların sevgilileri, bir kadın öğretmeni dövmüştü. Ben de ondan sonra okulun etrafını duvarla çevirip tel çektirdim. Kızlar da bu yüzden bana iftira atıyorlar. Ben suçsuzum" dedi.
Sorgusundan sonra adliyeye sevk edilen Fatih G., kız öğrencilere sözle cinsel tacizde bulunduğu suçlamasıyla tutuklandı.

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2014, 13:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner322

banner326

banner327