Belediye Meclisi Köy Kahvesinde Toplandı

Balıkesir’in Kepsut Belediyesi, meclis toplantısını köy kahvesinde yaptı.Kepsut Belediyesi, aralık ayı meclis toplantısını ilçeye bağlı Serçeören köyünde yaptı. Büyükşehir olan Balıkesir’de köylerin mahalle statüsüne geçmesiyle...

Belediye Meclisi Köy Kahvesinde Toplandı
Balıkesir’in Kepsut Belediyesi, meclis toplantısını köy kahvesinde yaptı.
Kepsut Belediyesi, aralık ayı meclis toplantısını ilçeye bağlı Serçeören köyünde yaptı. Büyükşehir olan Balıkesir’de köylerin mahalle statüsüne geçmesiyle birlikte köylere de hizmet vermeye başlayan Kepsut Belediyesi, yaptığı meclis toplantısıyla diğer belediyelere de örnek oldu. Vatandaşların ilgiyle izlediği meclis toplantısında, vatandaşlar belediyelerin çalışma sistemi hakkında bilgi sahibi oldu.
Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, "Vatandaşlarımız seçimlerde bize güvenerek oy verdi. Bizler bu güveni boşa çıkartmamak için, şeffaf belediyecilik anlayışıyla, onların ayağına kadar giderek, meclis toplantımızı köy kahvesinde yaptık. Bu toplantılarla kırsal bölgede yaşayan vatandaşlarımız meclis üyelerinin nasıl çalıştığını bilecek, amirleri yakından tanıma fırsatı bulacak" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327