Belediye Mehteran Ekibi Cumhurbaşkanı İçin Diriliş Marşı Çalacak

Kırşehir’e bir dizi inceleme, temaslar ve Mucur İlçesinde bulunan ’Geycek Rüzgar Enerji Santrali’ tesisleri açılışı için gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için Kırşehir Mehteran ekibi ’Diriliş’ marşını çalacak.Erdoğan...

Belediye Mehteran Ekibi Cumhurbaşkanı İçin Diriliş Marşı Çalacak
Kırşehir’e bir dizi inceleme, temaslar ve Mucur İlçesinde bulunan ’Geycek Rüzgar Enerji Santrali’ tesisleri açılışı için gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için Kırşehir Mehteran ekibi ’Diriliş’ marşını çalacak.
Erdoğan için Kırşehir Belediyesinden 16 Türk Devletini simgeleyen ve Kırşehir kültürü ile giydirilmiş gençler bayraklarla karşılama korteji oluşturacakken Kırşehir Belediyesi Mehteran ekibi ’Diriliş’ adlı marşla karşılama yapacak. Mehteran ekibinin Diriliş Marşını çalabilmek için bir aylık bir çalışma sürecinden geçtiği bilgisine ulaşılırken Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin Kırşehir’de yaşanmakta olan değişim sürecini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a anlatması bekleniyor.
Kırşehir’de miting alanı ve çevrede gerekli önlemler alınırken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Özel Harekatçılarla birlikte yaklaşık bin 300 polisin koruması bekleniyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327